Dj Błażej Biurkowski – jedyna w swoim rodzaju oprawa ślubna – polecam

Błażeja  spotkałem na jednym ze ślubnych wydarzeń, profesjonalista. Poprzez utrzymywanie ciągłego rytmu imprezy, gry świateł, kultury pracy, w znacznym stopniu ma wpływ na powstanie ciekawego, dobrego ujęcia. 

 

Dekoracja światłem tworzy klimat nocą
Poznałem człowieka, który na pierwszy rzut oka ma niewiele wspólnego z fotografią. Czasem jednak warto zamienić kilka słów, by odkryć coś więcej poza przypisaną rolą do określonego zawodu.

Błażej Biurkowski (hiperłącze do strony www.djblazej.pl ) to człowiek, który od dwudziestu lat zajmuje się profesjonalną obsługą muzyczną imprez wszelkiego rodzaju: wesel, bankietów, eventów oraz imprez firmowych organizowanych w salach bankietowych, namiotach, pałacach, hotelach i otwartych przestrzeniach. Jest DJ’em i wodzirejem. Charyzma, niezwykłe przywiązanie do detali oraz dbanie o estetykę i elegancję wykonywanej przez siebie pracy pozwoliły mu zyskać status jednego z najwybitniejszych osób zajmujących się oprawą muzyczną w kraju. Potrafi doskonale dopasować muzyczne dźwięki do uczestniczących w wydarzeniu gości. W niesamowity sposób przekazuje gościom skumulowaną w sobie energię, która natychmiast porywa do tańca. Jest pasjonatem. Spontaniczność i „praca sercem” jest widoczna w każdym elemencie prowadzonej przez niego imprezy.

DJ potrafiący wiele więcej

Kiedy myślisz DJ przychodzi Ci do głowy jedynie muzyka. Raz lepsza, raz gorsza, ale jednak zawsze chodzi o dźwięki, brzmienia czy rytmy. Błażej posiada coś więcej. To nie tylko niezwykle „pozytywnie zakręcony” gość, ale także człowiek, który zdecydowanie zna się na swoim fachu. Potrafi prowadzić imprezy w sposób, który przechodzi oczekiwania osób korzystających z jego usług. Muzyka to jednak nie wszystko co oferuje.

Dekoracja światłem z pełną paletą barw

DJ Błażej umie swoją pracą pobudzić zmysły zebranych gości. Synchronizuje muzykę z oświetleniem co tworzy wyjątkowy charakter prowadzonej imprezy. Paleta barw, którą „maluje” powierzchnie zamienia zwykłe miejsca w intrygujące wnętrza i klimatyczne przestrzenie nadając im nowy, nie odkryty wcześniej wymiar, który dla fotografa staje się inspiracją. Szczególnie po zmroku. Nocne oświetlenie architektoniczne w połączeniu z piękną parą młodą pozwala tworzyć zachwycające kadry, pełne magicznych kolorów, wprowadzające do wspomnień nutkę romantyczności i intymności…

Sztuka wymaga ciągłej ewolucji, przeobrażeń, nowych bodźców. Zatrzymując się w określonych szablonach artysta przestaje się rozwijać. Ciągłe nienasycenie pozwala tworzyć nowe, intrygujące dzieła wzbudzające podziw wśród odbiorców. Styl pracy i możliwości Błażeja Biurkowskiego dają energię do kolejnego kroku w rozwoju także dla mnie – jako fotografa. A jak wiadomo, fotografia to światło!

Polecam,

Marek Podolczyński

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.